Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Mroczy

Lekcja Biblioteczna klasy 2c ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy

Utworzono dnia 13.05.2024
Spotkanie z klasą 2c Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Mroczy  w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej było niezwykłym przeżyciem! Dzieci były pełne entuzjazmu i ciekawości, gdy zaprowadziliśmy je do magicznego świata książek. Nasze Bibliotekarki prowadziły je przez labirynt historii i przygód, zachęcając do odkrywania nowych ścieżek czytelniczych
 
Podczas spotkania dzieci miały okazję zadawać pytania, dzielić się swoimi ulubionymi książkami i wymieniać doświadczeniami czytelniczymi. Ich radość i zaangażowanie były nie do opisania!
 
Dzięki tej lekcji bibliotecznej dzieci nie tylko poszerzyły swoją wiedzę o literaturze, ale także rozbudziły w sobie miłość do czytania i odkryły, jak wiele radości może przynieść świat książek. To było naprawdę inspirujące spotkanie, które pozostawiło po sobie piękne wspomnienia i nadzieję na dalszą przygodę z literaturą.
 
Dziękujemy Nauczycielom i Uczniom z Klasy 2c za wspaniałe spotkanie w naszej bibliotece! Wasza pasja do czytania sprawiła, że każda strona książki rozbrzmiewa radością. Do zobaczenia w kolejnych przygodach literackich!
 

zdjęcia

Utworzono dnia 13.05.2024, 11:39

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: